מסמכים להורדה דרושים תמיכה טכנית רישום לקורסים
QlikView במספרים

96%

שביעות רצון לקוחות

 186%

החזר  השקעה ממוצע

23%

עליה בתזרים מזומנים

34%

עליה בתפוקת עובדים

16%

עליה במחזור

עדשות חניתה

עדשות חניתה

עדשות חניתה השלימה יישום פתרון בינה עסקית של QlikView

הפתרון, אשר הוטמע על ידי ServIT, מרכז מידע מכ-3 מיליון רשומות בשנה ומספק לעדשות חניתה תמונה רחבה של פעילות המכירות בחברה

חברתQlikView  ישראל, מובילה עולמית בתחום הבינה העסקית (BI), הודיעה כי חברת עדשות חניתה, המתמחה בייצור עדשות וציוד אופטי, בחרה  בפתרון הבינה העסקית שלה על מנת לייעל ולהאיץ את מערכי המכירות. הפתרון הוטמע על ידי ServIT, המתמחה באינטגרציית פתרונות תוכנה ומערכות מידע. 

 

במסגרת הפרויקט הוטמע QlikView Server - פתרון בינה עסקית המרכז מידע ממערכות וממקורות שונים - במערכות המידע של עדשות חניתה בישראל. הפתרון כולל מודל מכירות, אשר מרכז מידע מכ-3 מיליון רשומות בשנה, ומספק לדרג המנהל תמונה כוללת וניתוח מעמיק של פעילויות המכירות, ההזמנות, ותחזיות עסקיות.

 

משה סגל, מנכ"ל ServIT : ה-QlikView-Server שהוטמע בעדשות חניתה, מפתרונות הבינה העסקית המתקדמים בשוק, מספק לחברה תמונה רחבה של התנהלות העסק בהיבטים השונים של המכירות על גבי ממשק ידידותי למשתמש. כל זאת בזמן יישום קצר ובעלות משתלמת. הפתרון המתקדם מחליף שימוש בגיליונות אקסל אחרים בהם עשתה הנהלת החברה שימוש עד כה ויוצר שפה משותפת לכל המשתמשים המאפשרת ניתוח יעיל של נתוני מכירות ושיפור מהותי במספר ובהיקף העסקות שנחתמו. אנו מודים לעדשות חניתה על האמון ב-QlikView וצופים המשך שיתוף פעולה פורה גם בעתיד".

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט