מסמכים להורדה דרושים תמיכה טכנית רישום לקורסים
QlikView במספרים

96%

שביעות רצון לקוחות

 186%

החזר  השקעה ממוצע

23%

עליה בתזרים מזומנים

34%

עליה בתפוקת עובדים

16%

עליה במחזור

הזרע ג'נטיקס

 הזרע ג'נטיקס- לוגו

 

 

 

 

 

 

ענקית החקלאות הזרע ג'נטיקס מנהלת מידע באמצעות QlikView

 

ענקית החקלאות הבינלאומית, הזרע ג'נטיקס, הנמצאת בבעלות LimaGrain, מנהלת מידע עסקי מ- 15 חברות בנות הפועלות ב- 15 מדינות ברחבי העולם. מערכת ה- Business Discovery מאפשרת לזרע ג'נטיקס לשלב מידע המתקבל ממערכת ה- ERP עם מערכות תפעוליות שונות, כולל מערכת הניהול של מעבדות המחקר וחברות נוספות בקבוצה בפרויקט המוערך ביותר ממליון שקל.

 

לדברי ניר רהב, מנהל מערכות המידע של הזרע ג'נטיקס: "QlikView מספקת את הקישוריות הנדרשת בין כלל המערכות בארגון. השילוב בין המערכות התפעוליות ל- ERP החל בפיתוח של שישה מודלים במערכת QlikView, על מנת לקבל תמונה עדכנית של כלל המידע בארגון. QlikView מאחדת את כל הפעילות והתפעול ומספקת למנהלים בארגון תמונת מצב אחידה. בעבר קבלת תמונת המצב לקחה כחודש וכיום עם QlikVIew היא מעודכנת לאותו היום."

 

לדברי יואל סלע, מנכ"ל משותף בחברת QlikView: "הזרע ג'נטיקס בחרה בפתרון של QlikView לצורך איחוד מידע חוצה ארגון ובמהלך התהליך זיהתה את היכולות המתקדמות של המערכת, וכיום עושים מעל 220 עובדי הזרע ג'נטיקס שימוש יומיומי במידע המופק באמצעות QlikView. בזכות יכולות ה- Business Discovery המתקדמות של QlikView הזרע ג'נטיקס מקבלת ניתוח מתקדם של המכירות, משפרת את תהליך קבלת ההחלטות ועוקבת אחר הצלחת הניסויים במעבדות."

 

נקודה מעניינת של הזרע ג'נטיקס, היא העובדה שה- QlikView הוקמה מעל מערכת ה- ERP הקודמת (מבוססת AS/400) ובעת המעבר למערכת החדשה QlikView היוותה את ה"גשר" בין שתי המערכות ומשמשת כיום באופן מלא את משתמשי המערכת החדשה אשר שמרו על ממשק משתמש אחיד לכל אורך הדרך וכמעט לא הרגישו את השינויים הדרמטיים "מתחת למכסה המנוע."

 

המיקוד הבינלאומי של הזרע ג'נטיקס, שהצלחתה תלוייה על שיתוף מידע עולמי והעובדה כי יש צורך לשלב מידע המופק ממספר מערכות מידע שונות, יצרו אתגר מיוחד ביישום הפרויקט. לכל אחת מהחברות בקבוצה הייתה מערכת ERP אחרת, החל מאורקל בישראל ועד מערכת JDEdwards בהולנד. הזרע ג'נטיקס רצתה במקביל לעשות שימוש ב- QlikView לצרכי מידע נוספים כמו שיווק, תפעול, בקרת איכות, כספים ועוד."

 

רהב מוסיף: "QlikView הינו יישום קריטי בארגון שלנו. אנחנו עושים במערכת שימוש שוטף בתחומי המכירות, כספים לוגיסטיקה ומו"פ, ומפתחים פונקציות חוצות ארגון בחברות בנות ברחבי העולם. התפיסה הייחודית של QlikView כמערכת Business Discovery מובילה, מאפשרת לנו לנתח מכירות ביחידה עסקית, באזור גיאוגרפי או על פי מוצר, ואנחנו יכולים לקבל מידע על פי מוצר שבחרנו, על פי מלאי נותר או משקל הזרעים שנמכרו וכדומה. 

באמצעות QlikVIew אנחנו יכולים לזהות באופן מיידי איזה מוצרים רווחיים ובאילו שווקים. כיום, סמנכ"ל התפעול של החברה מתחיל כל יום עבודה בבדיקה באמצעות QlikView של המצב בחברה, מקבל החלטות על בסיס המידע ומבצע פעולות נדרשות."

 

 

 

 

 

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט