מסמכים להורדה דרושים תמיכה טכנית רישום לקורסים
QlikView במספרים

96%

שביעות רצון לקוחות

 186%

החזר  השקעה ממוצע

23%

עליה בתזרים מזומנים

34%

עליה בתפוקת עובדים

16%

עליה במחזור

טיב טעם

                               טיב טעם

 

 

טיב טעם שיפרה את הרווחיות באמצעות יישום מודלים של QlikView בפרויקט BI המוערך במאות אלפי שקלים

 

 מערכת ה- BI של חברת QlikView, אשר הוטמעה ברשת טיב טעם שיפרה את רווחיות הסניפים, הגדילה את המכירות וצמצמה היקפי מלאי מיותרים באמצעות יישום מודלים של מערכת הבינה העסקית. במהלך השנה האחרונה הפעילה רשת טיב טעם, בראשות מנהל מערכות המידע גל צוברי, מגוון מודלים חדשים בתחומי תקציב, פריון עבודה, מכירות ועוד בהיקף כספי של מאות אלפי שקלים. מערך ה- Business Intelligence בארגון שודרג על ידי מערכת ה- BI המתקדמת של QlikView, אשר החליפה מערכות בינה, BI ומידע עסקי קודמות אשר פעלו ברשת טיב טעם.

 

לדברי גל צוברי, מנהל מערכות המידע בטיב טעם: "QlikView הוטמעה בקבוצת טיב טעם וחשפה עבורנו עולם חדש של ידע שהסתתר בתוך מערכות המידע. באמצעות מודול המכירות התחלנו לנתח רווחיות עד לרמה של פריט בודד במלאי הרשת ופתקית חשבון של לקוח. באמצעות QlikView מבצעים השוואה בין הסניפים השונים ומנתחים מלאי, מכר ורווחיות עד לרמת הפריט.  בזכות ה-  QlikViewהסקנו מסקנות, תובנות עסקיות ושיפרנו את המכירות של המוצרים האלה". בנוסף, מערכת ה- BI מהווה נדבך מרכזי בניהול מערך השכר, בקרת שעות עבודה, וניהול התקציב.

 

לדברי יואל סלע, מנכ"ל משותף ב- QlikView "מערכת ה- BI, אוBusiness Discovery , המובילה בעולם עוזרת לרשת טיב טעם בתהליכי העבודה הייחודיים המאפיינים רשת קמעונאית גדולה עם פריסה ארצית להטמיע שורה של תובנות עסקיות. אנו מביאים את המערכת שמהווה את הבסיס לקבלת החלטות של מנהלים בארגונים עסקיים הגדולים והמובילים בעולם בהתבסס על בינה עסקית, ואשר תומכת בפעילות העסקית של כ- 550 ארגונים בישראל ועשרות אלפים בכ-106 מדינות בעולם".

 

 

 

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט