מסמכים להורדה דרושים תמיכה טכנית הדרכה
QlikView במספרים

96%

שביעות רצון לקוחות

 186%

החזר  השקעה ממוצע

23%

עליה בתזרים מזומנים

34%

עליה בתפוקת עובדים

16%

עליה במחזור

הדרכה

 

 

Qlikview Israel גאה להודיע על הקמתו של מרכז הדרכות והכשרות חדש!!
מהיום, ניתן לקבל הכשרה והעמקת ידע במגוון תחומים וקורסים תחת קורת גג אחת.

בין הקורסים המוצעים:
 
1111


(הסבה) Professional /QlikSense course
 
בן שלושה ימים, הקורס מכסה את הידע הנדרש על מנת לבנות מסמכי QlikSense  בסיסיים.
 
QlikSense All In One  course
 
גרף צרכי הארגונים העסקיים לפתרונות וליישומי  BI נמצא בגידול מתמיד של 10% מדי שנה בשנים האחרונות, ותוכנת QlikSense נחשבת למוצר פורץ דרך בתחום. קורס משולב מסוג זה מכסה את הידע הנדרש על מנת לשלוף נתונים ממקורות מידע מגוונים ולעצב מודלים ב- QlikSenseבמהלך הקורס יתנסה הסטודנט עם כלי ה-Script המובנה של QlikSense ובעבודה עם מסדי נתונים מסוגים שונים. בנוסף לכך, יתנסה הסטודנט עם תחקור נתונים אסוציאטיבי, יחווה את עושר האובייקטים הויזואליים שמאפשר המוצר וילמד את עקרונות עיצוב ממשק המשתמש ע"פ תורת DARהקורס בנוי משילוב בין דוגמאות ותרגילים מעשיים, כשבסופו לכל סטודנט יהיה מודל חי ע"פ תרחיש לקוח ומבוסס על הטכנולוגיה הייחודית של QlikSense.
 
Qlikview Developer course
 
בן שלושה ימים, הקורס מקנה לסטודנט יכולות מלאות בשליפת נתונים, לתוך ענן הנתונים של ה- QlikView ממקורות מידע מגוונים. במהלך הקורס יתנסה הסטודנט עם כלי ה- Script המובנה של QlikView ובעבודה עם מסדי נתונים מסוגים שונים. הקורס בנוי משילוב בין דוגמאות ותרגילים מעשיים, כשבסופו לכל סטודנט יהיה מודל נתונים In-Memory מבוסס הטכנולוגייה הייחודית של QlikView.
 
Qlikview All-In-One course
 
קורס משולב מסוג זה מכסה את הידע הנדרש על מנת לשלוף נתונים ממקורות מידע מגוונים ולעצב מודלים ב-QlikView.
טעינת נתונים ל-QlikView וטיפול בבעיות מקובלות במבני נתונים . 
היכרות עם פונקציות בקליקויו והשימוש בהן בזמן תהליך בניית המודל. 
הכרות עם כללי עיצוב ב-QlikView
הכרת אובייקטים ויזואליים ב-.QlikView 
דגשים בעיצוב ממשק מונחה משתמש, ובניית כלי תחקורי על סמך מסמך אפיון
 

 Qlikview Professional course

בן שלושה ימים, הקורס מקנה לסטודנט הכרות ראשונית עם QlikView. הקורס מכסה את הידע הנדרש על מנת לבנות מסמכי QlikView בסיסיים. במהלך הקורס יתנסה הסטודנט עם תחקור נתונים אסוציאטיבי, יחווה את עושר האובייקטים הויזואליים שמאפשר המוצר וילמד את עקרונות עיצוב ממשק המשתמש ע"פ תורת DAR . הקורס בנוי משילוב בין דוגמאות ותרגילים מעשיים, כשבסופו לכל סטודנט יהיה מודל QlikView חי ע"פ תרחיש לקוח. 
Qlikview Designer course
 
גרף צרכי הארגונים העסקיים לפתרונות וליישומי BI , נמצא בגידול מתמיד מדי שנה , ותוכנת QlikView נחשבת למוצר פורץ דרך בתחום.קורס QlikView Designer מקנה לסטודנט היכרות עם QlikView תוך דגש על עקרונות עיצוב נכונים לקבלת ערך מוסף.  במהלך הקורס ילמד הסטודנטעל עקרונות עיצוב במתודולוגיית KISS , יתנסה עם תחקור נתונים אסוציאטיבי, וילמד טריקים להוספת ערך עסקי לחברההקורס בנוי משילוב בין דוגמאות ותרגילים מעשיים.
     
 
Qlikview NPrinting Course
 
תוכנת ה-NPrinting פותחה ע"י חברת Vizubi האיטלקית (ונרכשה ע"י חברת Qlik ב-02/2015), כמוצר הנועד להפצת דו"חות ממודלי QlikView קיימים, בתזמון קבוע או על פי דרישה, באמצעות דוא"ל. זהו מוצר פשוט וידידותי למשתמש המאפשר עצמאות ללקוח בייזום דו"חות BI, יצירתם ושליחתם בצורה מאובטחת ונגישה, תוך שמירה על מדיניות הרשאות ואבטחת מידע. כל זה מאפשר לארגון לשתף את המנהלים שבו במידע BI יקר ערך בצורה קלה ומהירה ומהווה מוצר משלים חשוב ביותר למערכת ה-BI בארגון.
     
     
     
   
Qlikview Administrator Course
 
ה- Qlikview Server ו QlikView Publisher אחראים להביא את המידע הנכון, בזמן הנכון למשתמש הנכוןהכרות עם השרת  QlikView היינה קריטית על מנת לאפשר למשתמש הסופי לעבוד בצורה טובה.
   
 
   
QlikView Advanced Training
 
אם אתם מוכנים לעלות רמה בבניית פתרונות זהו הקורס בשבילכם. קורס פיתוח מתקדם נועד להעניק למפתחים מנוסים כלים מתקדמים אשר יהפכו אותם למפתחים יותר טובים.
     
     לתאריכים לקורסים הקרובים לחץ כאן .  
    בואו ללמוד מהמומחים !
   
 
טופס משוב לקורס QlikView
   
 טופס משוב לקורס QlikView - באתר הלקוח
 

 

 

 

 

 

לפרטים והרשמה ניתן ללחוץ על הלינק הבא : 
 
או לפנות ישירות : 
טלפון: 03-9702116

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט