מסמכים להורדה דרושים תמיכה טכנית רישום לקורסים
ארועים
QlikView במספרים

96%

שביעות רצון לקוחות

 186%

החזר  השקעה ממוצע

23%

עליה בתזרים מזומנים

34%

עליה בתפוקת עובדים

16%

עליה במחזור

חילן

Hilan New 2קבוצת חילן  הנה החברה המובילה בישראל באספקת שירותים ופתרונות לניהול כולל של המשאב האנושי בארגון: שכר, נוכחות ומשאבי אנוש.

לרשות החברה עומד ניסיון מקצועי של עשרות שנות פעילות בכל מגזרי המשק, מוניטין המתבסס על אמינות מקצועית ועסקית ובסיס לקוחות יציב ורחב הכולל מאות ארגונים וחברות עסקיות מובילות מכל ענפי המשק.

פעילותה של חילן  מתאפיינת במגמת פיתוח וצמיחה מתמדת, יציבות עסקית, התמחות ונסיון עתיר שנים, המאפשרים להמשיך לפתח ולהרחיב את יכולותיהן של כל חברות הקבוצה תוך השקעה מתמדת בפיתוח והטמעה של טכנולוגיות מתקדמות, וכן בקליטה, הכשרה והעסקה של אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

חילן  משקיעה את כל מרצה ומשאביה במחשוב המשאב האנושי בארגון. בפעילות רצופה של עשרות שנים רכשה חילן  מומחיות מובילה בתחום זה. כחלק ממחויבותנו למתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחות, אנו שוקדים על פיתוח וחידוש המערכת, תוך מתן מענה לצרכים המשתנים והדינאמיים של המשק הישראלי.

לרשות לקוחות חילן  עומד שילוב ייחודי של ידע מקצועי וניסיון רב בפיתוח פתרונות המיישמים את טכנולוגיות המחשוב ועיבוד הנתונים המתקדמות מסוגן, ולצידו הכרות יסודית ועמוקה עם כל היבטי הרגולציה (חקיקה, תקנות, הוראות ביצוע) הרלוונטיים לניהול מערכות השכר ומערך כוח-האדם, באופן המבטיח ללקוח פתרון כולל - המותאם לצרכיו הייחודיים והניתן לעדכון והרחבה על פי הצורך.

חילן  מעסיקה למעלה מ- 300 עובדים עתירי ניסיון, מומחי תוכנה ומערכות מידע, העוסקים במתן שירות מקצועי ללקוחות הקבוצה ובפיתוח יישומים חדשים הנותנים מענה מקצועי ומהיר להתפתחויות השוק ולצרכים הספציפיים והמשתנים של לקוחות החברה.

על לקוחות הקבוצה נימנים כ- 750 ארגונים וחברות מובילות במשק הישראלי:
רשויות מוניציפאליות, אוניברסיטאות ומוסדות השכלה, בנקים, חברות השקעה, חברות ביטוח, חברות תעשייתיות, חברות תקשורת, חברות היי-טק, עיתונות והוצאה לאור, אגודות ומוסדות, וכן עשרות גופים עסקיים בתחומים נוספים.
 

QlikView ישראל נרכשה ע"י חילן  ביולי 2010. חילן טק משלבת את פעילות QlikView במסגרת מגזר שירותי ה-IT הצומח שלה. מגזר זה כולל את חברת We! המתמחה בוירטואליזציה של שרתים ואבטחת מידע וכן את נציגות תוכנת אבטחת המידע טרנד מיקרו בישראל, אחת משלוש החברות המובילות בעולם בתחום האנטי וירוס.

 

חילן משלבת את ה- QlikViewככלי לניתוח מידע ודוחות מתקדם מסוגו במסגרת פתרונות השכר ומשאבי האנוש ללקוחותיה. שילוב המוצר בפתרונותיה המסורתיים של חילן  מעניק ללקוחות החברה ערך מוסף גדול בניתוח נתוני השכר ויכולת לשלב נתונים אלו עם מערכות אחרות בקרב הלקוחות .

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט