מסמכים להורדה דרושים תמיכה טכנית רישום לקורסים
מידע נוסף
QlikView Data Sheet
QlikView SAP Connector
Business Discovery white paper
Mobile BI Market Study
QlikView במספרים

96%

שביעות רצון לקוחות

 186%

החזר  השקעה ממוצע

23%

עליה בתזרים מזומנים

34%

עליה בתפוקת עובדים

16%

עליה במחזור

QlikSense

Sense מאפשר לכם לחוות כלי לניתוח נתונים פשוט להבנה, שבאמצעותו כל משתמש בחברה יוכל ליצור בקלות רבה דו"חות מותאמים אישית ו"לוחות מחוונים" דינמיים שיאפשרו לו לחקור כמויות אדירות של נתונים ולהפיק מהם תובנות משמעותיות. זהו Qlik Sense – אפליקציה מהפכנית להצגה ויזואלית וגילוי נתונים, המיועדת למשתמשים פרטיים, לקבוצות ולארגונים. Sense מאפשר לכם ליצור במהירות Data Visualization , לחקור נתונים לעומק, לגלות קשרים בין נתונים באופן מיידי ולזהות הזדמנויות מכל זווית אפשרית.
 

ויזואליזציות Drag and Drop מגלות תובנות נסתרות

המחשות ויזואליות חכמות, בשילוב עם מנוע האינדקסינג של Qlik (פטנט רשום), מכסות את כל הקשרים האפשריים בין ממדי נתונים שונים וחושפות תובנות שהיו נותרות חבויות במודלים היררכיים מסורתיים המבוססים על שאילתות לגבי נתונים.
 

Smart Search מעניק לכם גמישות אולטימטיבית

אינכם יודעים היכן להתחיל לחפש? אין בעיה. פשוט הקלידו מחרוזות חיפוש ו-Smart Search יחבר עבורכם בין הנקודות ויחשוף לעיניכם מידע וקשרים בתוך הנתונים במקומות שלא הייתם חושבים לחפש, וכך יעזור לכם לאורך הדרך.
 

חקרו מקורות נתונים רבים באפליקציה אחת

Sense מתחבר למקורות נתונים רבים כדי לספק תמונות כוללת יותר, מבלי שזה יפגע בביצועיו.
 

אתם יכולים ליהנות מגישה לכלי ניתוח נתונים בכל מקום, בכל זמן, מכל מכשיר

עם Qlik Sense תוכלו לפתור בעיות גם כשאתם בתנועה. תוכלו לעבור ללא קושי משולחן העבודה במחשב שלכם, לטאבלט לסמארטפון, ו-Sense יתאים את עצמו למכשיר שעליו תעבדו בכל רגע נתון. לא משנה לאן עבודתכם תיקח אתכם, Sense יעזור לכם להגיב בזמן אמת ולהמשיך לקדם רעיונות.
 

Rich Data Storytelling (מצגת אינטראקטיבית) מסייע לכם לעבוד בשיתוף פעולה עם אחרים ולחלוק את התובנות העסקיות

פונקציית ה- Storytelling שלנו מקלה מאוד על שיתוף ויזואלי של דו"חות אנליטיים, מסייעת לשיתוף ממצאיכם עם קבוצות שונות ומביאה לשיתוף פעולה יעיל יותר עם אנשים אחרים.
 

Governed Data גורם לשימוש האישי להיות פשוט וקל ומאובטח

כל משתמש יכול ליצור Data Visualization , Dashboards ודו"חות תוך מתן ביטחון מלא לאנשי ה IT, שהתוצרים מתבססים על אמת ארגונית אחת, מאובטחת ומפוקחת.
 

נסו זאת בעצמכם והורידו את Qlik Sense Desktop עוד היום.
 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט